Čawky,chceš udělat dess nebo klikajdu?


Tak se pro klikačku stav
→TaDy←
A pro dess →TaDy←

7.kolo SONP je
→TaDy←

Moe klikajda ↓↓↓


Září 2008

Mary-Kate a Ashley Olsen

27. září 2008 v 10:18 | jajajulinka |  Other M-K.A.O

Čusík,tady vám něco napíšu o nejbohatších a taky i zároveň i o nejslavnějších dvojčatech světa Mary-Kate Olsen a o Ashley Olsen.Tady vám dám nějaký fotky jich obou a pak tady budou i články o samotných Olsenkách.


Dnešní počasí

27. září 2008 v 9:57 | jajajulinka
Dobré ráno,dnes bude jasno až polojasno,teploty se budou pohybovat mezi 4 / 15 stupni C.Zítra bude opět jasno až polojasno,teploty se budou pohybovat od 2 /18 supňů C. V pondělí bude jasno až polojasno a zataženo teploty se budou pohybovat mezi 2/19 stupni C. A v úterý bude jasno až polojasno,také bude i zataženo i s přeháňkami.A teploty v úterý se budou pohybovat kolem 3/18 stupni C. (Ty 1. teploty např.4,2,3 jsou teploty ranní,kdežto ty teploty 15,18 atd. jsou teploty odpolední) Jinak se podívejte do menu tam máte počasí i v obrázcích. Ale toto počasí mám z jiných zdrojů,takže,když něco nebude souhlasit,tak se omlouvám. Zatím :-)))

pro mě

26. září 2008 v 19:10 | jajajulinka |  Pro ♥Affs♥,Od ♥Affs♥,Za ♥Affs♥
A tady je diplom od Kuby za jeho 1. SB(já):
Tak zatím :-)))

h2o-stačí přidat vodu-písničky ze seriálu

24. září 2008 v 15:34 | jajajulinka |  H2o-stačí přidat vodu
Ahoj právě píšu od tety s notbuku k h2o,tady jsou nějaký videa nejen s holkami s h2o,ale i s písničkami od Kate Alex,ketrá zpívá i znělku.Tak zatím:-)))
Where we belongToning
Feel it too
Weare together
Another now
A to je vše zatím:-)))

Charlotte

23. září 2008 v 19:32 | jajajulinka |  H2o-stačí přidat vodu

Taka došli jsme k Charlotte,já ji zrovna nemám moc v lásce a u 1 dílu jserm i málem brečela,prtž.zrovna Charllote sebrala Cleo její náhrdelník a navíc už od samého začátku se mi zdála povědomá,byla taková divná a pak to dopadlo až tak a v 1 díle se s ni zrovna rozešel Luis,prtž.mu čmajzla mobil a bylo to no prostě mrcha s velkým M,nechápu jak s ni ten Luis mohl vlastně chodit no,já vám tady šupnu pár fotek kde je Charlotte tak plosím: p.s. hlasute v anketě :-)))

A to je Charlotte. :-)))

znělka

23. září 2008 v 19:08 | jajajulinka |  H2o-stačí přidat vodu
Ahojík,tady vám šupnu znělku s h2o s textem a i s překladem at víte.Dále,Charllote dostala taky moc a ne malou má totiž moc všech 3,uvidíte v dalším článku a pak vám tady dám ke každé s holek z h2o i jejich kluka.Tak se těšte jo a plosím hlásněte do ankety,díky. :-)))
I've got a special power that I'm not afraid to use. So come on this is my adventure and this is my fantasy, it's all about living in the ocean, being wild and free. Because I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea I've got the power if I just believe. Because I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea the world my oyster I'm the pearl. No ordinary girl. We've got to stick together, cause the best things come in three, want it to last for ever, all the magic and fun at sea, so come on this is our adventure, there's no telling were we'll go, and all i want is to live amongst the H2O! Because I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea I've got the power if I just believe. Because I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea the world my oyster I'm the pearl. No ordinary girl. Come along it just gets better, so much to do and just so little time, cause it all depends on whether, you want to live and learn of whats behind. Because I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea the world my oyster I'm the pearl. No ordinary girl. My se držíme spolu, protože je hezké číslo 3. Ať tak zůstane na vždy. Svět podvodní , magie a my. Skočme spolu po náhodě, i kdyby na mořské dno. Přece milujeme vodu, naše H2O. Protože, já mám tajemství své. Můj dům je podmořká tůň. Podívejte se na ni. Odtud je moje moc, a mé království. Protože, já mám tajemství své. Můj dům je podmořská tůň. A věřím, že ten svět velká mušle je. A já jsem perla v ní. Vrať se k nám, čas utíká. Je hodně věcí na dodělání, přeci to víš. Těžký úkol, tě čeká. Přece nechceš opustit podmořský svět. Protože, já mám tajemství své. Můj dům je podmořská tůň. A věřím, že ten svět velká mušle je. A já jsem perla v ní...

h2o-stačí přidat vodu

21. září 2008 v 18:32 | jajajulinka |  H2o-stačí přidat vodu
Emma-dokáže zmrazit vodu
Cleo-dokáže pohybovat vodou:
Rikky-dokáže uvařit vodu:
H2O-STAČÍ PŘIDAT VODU

rikky

21. září 2008 v 18:16 | jajajulinka |  H2o-stačí přidat vodu
Cariba Heine(Rikky Chadwik) Datum narození:1.10.1988 (20 let) M9sto narození:Jížní Afrika Znamení:Váhy Výška:1,65 m Váha:66 kg Hobby:od 5 let se věnuje tanci Oblíbená barva:černá,červená a bílá Oblíbené jídlo:mořské plody,saláty,hamburgryCleo

21. září 2008 v 17:59 | jajajulinka |  H2o-stačí přidat vodu


Phoebe Tonkin(Cleo Sertori) Datum narození:17.10.1989 (21 let) Místo narození:Sydney,Austrálie Znamení:Váhy Výška:1,66 m Váha:60 kg Hobby:od 4 let se věnuje tanci a od 17 modelingu Oblíbená barva:fialová a zelená Oblíbené jídlo:špagety a chobotničky
Emma

21. září 2008 v 17:52 | jajajulinka |  H2o-stačí přidat vodu
H2o-stačí přidat vodu,no prostě supr serial!!! Claire Holt(Emma Gilbere) Datum narození:1.1.1988(20 let) Místo narození:Brisbane,Austrálie Znamení:Kozoroh Výška:1,75 m Váha:64 kg Hobby:sport-plavání,nakupování,hra na kytaru a klavír Oblíbená barva:modrá Oblíbené jídlo:pizza,hranolky,losos
!!!POZOR!POZOR!POZOR!!!

21. září 2008 v 17:42 | jajajulinka
Dávejte si velký pozor už i ve Frýdku-Místku a i v Opavě se objevila ŽLOUTENKA.Proč se vyhýbat žloutence?Mohou se vám zkazit játra a můžete i umřít,protože játra čistí krev! Žloutenky jsou různé druhy např.typ A,B,C aj.(ajiné).Jak žloutence předcházet?Po každém použití toalety si pořádně umýt ruce,hlavně i ve škole,dále mýt si ruce i před jídlem a hlavně i před tím,které jíte rukama.Čím budu trpět,když se nakazím?Budete v karanténě(Co je to karanténa?Jeto místnost,která je dezinfikovaná i příbory a talíře no prostě všechno je dezinfikované,do místnosti může jen zdravotní sestra nikdo jiný!!!). Další informace:Skoro všechny nemocnice jsou obsazené nakaženými a vakcíny už jsou vyprodané. Takže vám poradím jen to:Myjte si ruce a dávejte si !!!POZOR!POZOR!POZOR!!!

Prázdniny

21. září 2008 v 13:56 | jajajulinka

Mám dvě špatné správy,prázdniny skončili:-( a škola začala :-(((.Ale to už přece každý ví,určitě jste někteří viděli film z Hilary Duff Italské prázdniny.Abych vám připoměla tento film a i spolu s ním i prázdniny 2007 tak vám tady šupnu nějaký videa tak se dívejte jo a i nějaký rozvrhy z Hilary Duff. zatím:-)))
A Kanikuly z code red vám to taky připomenou a tady jsou ty rozvrhy:

Tak zatím:-)))

SB číslo 3

20. září 2008 v 19:41 | jajajulinka |  Pro ♥Affs♥,Od ♥Affs♥,Za ♥Affs♥
Tak a abych potěšila i tinky tak tady máš diplom za SB :První SB já u tinky

20. září 2008 v 19:33 | jajajulinka |  Pro ♥Affs♥,Od ♥Affs♥,Za ♥Affs♥
A tady je diplom, kterej patří mě,je od tinky za její první SB(já). A tady je:

Diplom pro SB

20. září 2008 v 15:33 | jajajulinka |  Pro ♥Affs♥,Od ♥Affs♥,Za ♥Affs♥
Tak a tady je diplom pro mojí první SB kaejzi(kačenku):-)))

Adoptuj si pixelku

20. září 2008 v 13:44 | jajajulinka |  Pixelky =)
Ahoj skuste si adoptovat tyto supr čupr pixelky jsou fakticky dobré a nově čerstvě narozené chudinky adoptijte!!!:-)))
jméno pixelky:Bubla,jméno rodiče:kaejzi,blog:kaejzi.blog.cz

jméno pixelky:Bělka,jméno rodiče:tinky,blog:tinky9.blog.cz
Sami si je pojmenujte a do komentářů mi napište vaše jméno jméno pixelky a adresu vašeho blogu:-)))zatím:-)))